Caterpillar

Історія взуття CATERPILLAR, мабуть, одна з найбільш незвичайних.
Компанія Caterpillar, заснована ще у 1890 році. За роки свого розвитку компанія перетворилася на одного зі світових лідерів з виробництва будівельного і гірського устаткування, дизельних, газових двигунів і турбін, а також тракторів, бульдозерів, ескаваторов і не тільки.
Caterpillar Inc випускає понад 300 найменувань виробів, які продаються більш ніж у 200 країнах світу. Штаб квартира коропораціі знаходиться в Peoria, штат Іллінойс, США.

Коли Caterpillar Inc об’єднала сотні тисяч робітників на всіх континентах, з’явилася ідея створення для них міцною та надійного чоловічого взуття. Так в 80-х рр. минулого століття була заснована компанія Caterpillar Взуття, яка отримала ліцензію на виробництво чоловіче взуття під маркою CAT.

Перше взуття CAT навіть виглядом нагадувало своїх гусеничних предків – важкі черевики, які мають потужну підошву і захисні сталеві носи. Міцність і практичність – ось що було головною метою творців черевиків нової марки. Взуття під маркою CAT швидко стала одним з лідерів на ринку професійної взуття.
У 1994 р. Взуття САТ входить до складу американської корпорації уродженець штату Мічіган в усьому світі, яка є світовим лідером у виробництві туристичної взуття, спортивної, повсякденному та взуття для військових.

З цього моменту починає активно розвиватися новий напрямок стильній і модного взуття для незалежних молодих людей, яке зараз складає більше половини продажів компанії. У 2004 р. САТ увійшов у п’ятірку кращих брендів за підсумками дослідження, проведеного журналом Drapers. Взуття САТ також займає 2 місце в Англії серед найбільш продаваних брендів, таких як, Puma, Timberland і Diesel.

Народжена на будівельному майданчику, взуття CAT стала уособленням міцності, сили, надійності та довговічності. Актуальність стильних черевиків CAT розрахована на два-три сезони, а міцність – на десятиліття.

Колекція Caterpillar представлена трьома лініями, які охоплюють усі сфери застосування взуття вільного стилю.

CASUAL – міське, універсальне, повсякденне взуття. Традиційна міцна конструкція взуття гармонійно поєднується зі стильними деталями, яскравими квітами і природними матеріалами, що відповідає потребам молодих людей, які прямують модним тенденціям, воліючи максимум захисту та комфорту.

ACTIVE – взуття спортивного стилю. Ідеально поєднує переваги спортивного взуття: легкість, гнучкість, функціональність, з міцністю і довговічністю класичного черевика Caterpillar. Багато моделей втілюють ретро стиль в поєднанні з новітніми матеріалами: сучасної потужної підошви з незвичайними видами шкір (з ефектом потертості і подряпин). Ця взуття призначене для активного відпочинку, як у місті, так і на природі.

Rugged – представляє традиційні моделі Caterpillar, які виробляються з дня заснування компанії і залишаються бестселерами, незалежно від модних тенденцій. Чоловіче і жіноче взуття цієї лінії асоціюється з силою і міццю, призначене для любителів активного відпочинку.

Взуття Caterpillar – ідеальне втілення сили, міцності і стилю для молоді, яка цінує свободу, надійність і яскраву індивідуальність.Лоти з маркою :

DSC_0083

Черевики Caterpillar (36)

Дата:

Лот містить12 пар

DSCN6739

Взуття Caterpillar winter mix,(49).

Дата:

Лот містить 15 пар

DSCN6072

Туфлі Caterpillar,(35).

Дата:

Лот містить 20 пар.

DSCN1055

Взуття Caterpillar

Дата:

Лот містить 20 пар (Лот тимчасово відсутній)

DSCN5352

Взуття Caterpillar+Merrell

Дата:

Лот  містить 16 пар  (Лот тимчасово відсутній)