Conte of Florence

Італіська марка Conte of Florence це одяг для динамічних людей, котрі хочуть, щоб їхній образ і енергійна індивідуальність підкреслювалися модним спортивним стилем.
Conte of Florence – продукт підприємницького таланту Романо Боретто, засновника і директора компанії, який в 1958 році перетворив магазин СON.T.E. (Конфезайон Тессуті Екслузіві) у невелике підприємство з виробництва шапок. Для нової фірми необхідно було назва, яке об’єднало б два важливих для Боретто елементи: назва СON.T.E. і місце його народження- Флоренцію. Саме таким чином і виникла марка Conte of Florence, а «С» з лілією скоро став одним з найбільш впізнаваних логотипів в спортивному світі. Популярність цієї флорентійської компанії ставала все більшою, зокрема завдяки прийнятому в 1969 році рішенню, спонсорувати італійську національну гірськолижну команду. На хвилі італійського успіху і багато інших федерації лижного спорту вибрали Conte of Florence своїм офіційним постачальником, з їх допомогою Conte of Florence стала маркою, найбільш відомою і шанованою у світі. Від головних уборів до стилю одягу в цілому.

Сьогодні Conte of Florence – компанія, яка виробляє спортивний одяг Total Look для чоловіків і жінок, з асортиментом, орієнтованим на широку аудиторію любителів динамічного дозвілля та спорту. Також вона має серйозні зв’язки в світі професійного спорту: гірськолижного спорту і гольфу. У 2003 році флорентійська компанія з великим успіхом почала випуск одягу для яхтингу.Лоти з маркою :

IMG_0106

Чоловічі футболки і поло Conte of Florence

Дата:

10 шт. в лоті

DSCN6330

Світера Conte of Florence,(15).

Дата:

Лот містить 10 шт.

DSCN6832

Сумки Conte of Florence

Дата:

Лот містить 10 шт.(Лот тимчасово відсутній)

DSCN6784

Сумки дорожні Conte of Florence

Дата:

Лот містить 5 шт. (Лот тимчасово відсутній)

DSCN6722

Шапки,шарфи,рукавиці Conte of Florence

Дата:

Лот містить 10 шт.(Лот тимчасово відсутній)

DSCN5093

Одяг Conte of Florence (mix)

Дата:

Лот містить 40 шт.  (Лот тимчасово відсутній)