Ecco

Датська взуттєва компанія, що була заснована в 1963 році Карлом Тусбі (Karl Toosbuy) у невеликому містечку Бредебро.

Офіційний сайт: http://www.ecco.com/

Історія компанії назавжди пов’язана з датчанином Карлом Тусбі. Він був простим менеджером на взуттєвій фабриці в Копенгагені, але мріяв відкрити свою справу. І зрештою йому посміхнулася вдача, у південній Ютландії в містечку Бредебро продавався на пільгових умовах невеликий завод. Історія виникнення заводу досить не стандартна. У той час цей район Данії був бідний, там не був роботи, тому місцеві жителі створили фірму й купили собі її акції – так з’явилися засоби на будівництво фабрики. У такий спосіб вони сподівалися залучити промисловість у свій регіон і відповідно одержати роботу. Там було багато кваліфікованої робочої сили.

Особливості
У той час було досить багато взуттєвих компаній, які шили взуття за стандартною схемою: не взуття звикає до ноги, а нога до взуття. У наслідку чого, перший час взуття тре й тисне, а вже потім його можна нормально носити. Ecco змінила цю схему й почала шити взуття з урахуванням анатомії й біомеханіки стопи. Взуття повторювало рух стопи, і ногам було комфортно. І не треба було довго звикати до взуття. Власне найвдаліша модель була зроблена в 1970 році й називалася: JOKE – жарт. Саме вона так прийшлася по душі Датчанам і вони віддали перевагу марки Екко.
Виробництво
У Бредебро, де була перша фабрика Екко, зараз знаходиться творчий центр Екко, що займається розробкою взуття й навчанням нових співробітників. Це трохи дивно, адже містечко все ще не велике й компанія Экко цілком могла б перебратися в центр, однак… вірність традиціям.
Основні виробничі потужності розташовані в Португалії й Індонезії. Виробництво верхньої частини взуття, що най-трудомістке робиться в Індії, далекому Сході й південній Америці.
На 2009 рік продуктивність всіх фабрик групи ECCO сьогодні становить близько 13 млн. пара в рік. Більше 60 % продукції реалізується за межами Данії через філії в Німеччині, Швеції, Фінляндії, Австрії, США й агентську мережу в інших країн.

Якість

Взуття досить якісне, хоча й коштує не мало. Але зручність і комфорт коштує грошей, купуючи Екко ви купуєте часточку історії ентузіазму жителів містечка Бредебро.Лоти з маркою :

DSCN1720

Кросовки дитячі Ecco (20/пара),розм.ряд 36-40

Дата:

Лот містить 30 пар(Лот тимчасово відсутній).

DSCN1716

Кросовки дитячі Ecco (15/пара),розм.ряд 27-34

Дата:

Лот містить 40 пар(Лот тимчасово відсутній).

DSCN6426

Взуття дитяче Laiser (загальне фото)

Дата:

(Лот тимчасово відсутній)