Etincelle

Бренд Etincelle Paris було засновано в Парижі, столиці світової моди, в 1989 році, і вже протягом він 20 років зачаровує своїми надзвичайно жіночними і витонченими дизайнерськими колекціями. Одяг Etincelle належить до класу прет-а-порте і успішно продається в різних країнах по всьому світу.

Однією з найважливіших особливостей марки Etincelle Couture є те, що тканини Etincelle розробляються спеціально для колекцій, вони завжди виключно всокотехнологічні і мають складні та дорогі склади з натуральних волокон декількох типів. В основному це трикотажні тканини стрейч з тонким мереживним плетінням, що надають одягу Etincelle надзвичайну плавність ліній і комфорт. Тканини Etincelle створюються спільно з провідними французськими трикотажними домами із залученням кращих фахівців з художньої вишивки.

У той же час, прекрасні тонкі тканини, які використовуються в одязі Etincelle, вимагають дуже дбайливого і делікатного поводження, і про це необхідно пам’ятати і власникам магазинів, що продають одяг Etincelle, і покупцям.

Стиль колекцій Etincelle – романтичний і жіночний – з кожним днем завойовує все більше прихильниць по всьому світу. Завдяки наявності якісного стоку Etincelle ця марка стала доступна і більш широкої категорії покупців.Лоти з маркою , , , , , , :

DSCN2676

Плаття Yuka

Дата:

Лот містить 40 шт.(Лот тимчасово відсутній)

Mix нарядний жіночий (Nikova, Zappa, Etincelle)

Mix нарядний жіночий (Nicowa, Zapa, Etincelle)

Дата:

Акція!