Geox

Geox – це, мабуть, найкорисніше взуття в усьому світі, яке з’явилося в 90-х роках в Італії і відразу викликало справжній фурор у взуттєвому світі, завдяки винаходу черевик з гумовою підошвою. Свою назву компанія запозичила від 2-х слів з грецької мови «geo» (земля) і «х» (технологія).

На даний момент це не просто перший виробник взуття в Італії, але і третій за обсягом виробництва у світі. Про нього знає весь світ! Марка Geox, безумовно, заслуговує схвалення серед споживачів, а зростаюча з кожним днем популярність – це факт.

Компанія у своїй роботі приділила належну увагу різним смаковим пристрастям своїх клієнтів. Так, наприклад, вони мають можливість придбати різні види взуття. Це і туфлі зі шкіряною або гумовою підошвою, і кросівки для спорту, і чоботи з утеплювачем всередині і інші товари.

Протягом року ГЕОКС випускає не одну, а кілька колекцій взуття для людей різного віку. Усі колекції однаково різноманітні. Ви можете не сумніватися, наприклад, в тому, що колекції дитячого взуття Geox настільки ж великі, як і колекції для дорослих. Спеціально для ваших улюблених чад у дитячому взутті Geox приділяється багато уваги дизайну, щоб малюки носили ці кросівки, чобітки і туфельки з радістю і задоволенням.

Взуття компанії Geox – унікальне, оскільки аналогів подібної «дихаючої» підошви ще не придумано жодною іншою компанією. Підошва цього взуття має пористу структуру зі спеціальної «дихаючої» мембрани, що дозволяє не накопичувати вологу всередині взуття, а виводити її назовні. При цьому зовні взуття не пропускає вологу, тому ноги володарів такого взуття завжди будуть сухими. Зимове чоловіче взуття Geox також має властивість «дихати», а завдяки спеціальній устілці, яка покрита додатковою алюмінієвою плівкою, дозволяє власникові не думати про холод і зберігати ноги в теплі.

Всі ці технологічні секрети виробництва продукції давно запатентовані Маріо Моретті Полегато (Mario Moretti Polegato), головним засновником марки. Серед них є три патенти – патент на вироби з каучуку, патент на вироби зі шкіри і навіть патент на одяг. Так виробники навчилися створювати не тільки «дихаюче» взуття, а й «дихаючий» одяг, який сприяє виведенню вологи з неї і дозволяє комфортно відчувати себе навіть в непередбачені ситуації.Лоти з маркою , , , , , :

DSCN6084

Взуття Sport kinder,(14).

Дата:

Лот містить 50 пар

DSCN3300

Взуття Geox,Docksteps,(20/пара).

Дата:

Лот містить 20 пар (Лот тимчасово відсутній)

DSCN2351

Взуття Italia mix літо(Zara,Nolita,Laiser),(15).

Дата:

Лот містить 18 пар(Лот тимчасово відсутній).

DSCN1749

Взуття Laiser (літо). Загальне фото.

Дата:

(Лот тимчасово відсутній)