Jack & Jones

Jack & Jones – марка стильного молодіжного одягу для чоловіків, створена датським концерном «Bestseller». Марка Jack & Jones орієнтована на аудиторію сильної половини людства від 18 до 30 років, не боїться яскравих експериментів, що цінують власний стиль комфорт і універсальність.

1975 рік – дата заснування концерну «Bestseller». За тридцять три роки існування компанія досягла вражаючих успіхів на світовому ринку молодіжного одягу. Вже сьогодні у світовому просторі представлено понад 2400 фірмових магазинів «Bestseller». Створена концерном марка Jack & Jones дозволила не тільки компанії «Bestseller», але і датській моді вийти на нові рубежі модного простору. Брендові магазини Jack & Jones представлені як за кордоном, так і в нашій країні.

Jack & Jones знають і цінують молоді чоловіки в усьому світі. Jack & Jones – марка креативного та практичного одягу з характерним стилем, ідеальними формами і якісним кроєм. Jack & Jones не боїться контрастних поєднань, незвичайних рішень, помітних елементів і малюнків. Одяг Jack & Jones відомий як лідер сегменту світового ринку одягу для відпочинку та прогулянок.

В асортименті магазинів Jack & Jones можна знайти як універсальний верхній одяг, так і вироби з трикотажу, аксесуари і, звичайно ж, джинси. До речі, джинси Jack & Jones є візитною карткою бренду. Одяг Jack & Jones, залишається улюбленим предметом гардеробу сучасних міських жителів, а джинси під торговою маркою Jack & Jones вважаються одними з кращих в Європі.

www.jackjones.comЛоти з маркою :

Чоловічі светри Jack & Jones

Чоловічі светри Jack & Jones

Дата:

10 шт. в лоті

DSCN6308

Світера Jack & Jones,(15).

Дата:

Лот містить 10 шт.

DSCN5146

Взуття Millenium (міх),(25/пара).

Дата:

Лот містить 25 пар

DSCN2605

Футболки Premium,(9)

Дата:

Лот містить 50 шт.

DSCN2559

Футболки Tom Tailor++/Polo, (9)

Дата:

Лот містить 50 шт.

DSCN2551

Сорочки міх (Hemden), (11).

Дата:

Лот містить 20шт. (Лот  тимчасово відсутній)

DSCN6234

Куртки шкіряні

Дата:

Лот містить 5 шт.(Лот тимчасово відсутній)

DSCN5450

Куртки Alle Brands Collection 2012 (mix)

Дата:

Лот містить 20 кг(Лот тимчасово відсутній)

DSCN4815

Джинси Jack & Jones

Дата:

Лот містить 10 шт. (Лот тимчасово відсутній)

DSCN4056

Куртки Alle Brands (mix) Collection 2012, (кг)

Дата:

Лот містить 20 кг (Лот тимчасово відсутній)