Morgan

Торгова марка MORGAN спочатку була відомим французьким виробником спідньої білизни. Сьогодні MORGAN – це один з найуспішніших молодіжних брендів. Компанія була заснована в 1947 р. під назвою “Etablissements E. Morgan”. Під управлінням двох сестер Одетт Баруш (Odette Barouch) і Жоселін Бісмут (Jocelyne Bismuth) фірма стрімко розвивалась.

В 1988 р. марка позиціонує себе як широко доступна, вимальовується її концепція молодіжного та жіночого одягу, створеного за мотивами високої моди, з чудовим співвідношенням стиль-якість-ціна. Героїні колекцій – молоді жінки віком від 15 до 35 років, жіноність котрих підкреслює одяг MORGAN та створює модний образ. При цьому не залежно від віку в одязі від MORGAN ви завжди почуватиметесь молодою і привабливою.

В 1991 році MORGAN вже стає торговою маркою з великим потенціалом і серйозними напрацюваннями в області продажів та починає відкривати свої перші магазини за межами Франції.

Сьогодні MORGAN це відомий міжнородний бренд. В понад 50-ти країнах світу відкрито більш як півтисячі магазинів прямих продажів.

Філософія MORGAN

…У Франції на молодіжному слензі слово MORGAN є синонімом кохання і пристрасті. “Je suis Morgan de toi” (Я MORGAN тебе) – це вираження любові, яке замінює традиційне “je t’aime” (я тебе кохаю).

MORGAN є маркою, котра чітко визначає свої цінності: Кохання, Спокуса, Творчість. Сутність марки виражається через її вироби: їх унікальність, оригінальність і зовсім особливий дизайн. Гасло MORGAN: “Відколи почалось кохання”.

MORGAN – значить якісний та модний: одяг, взуття, купальники, окуляри, сумки, біжутерія, годинники, парфуми.Лоти з маркою , , , , , , , , :

DSCN4189

Джинси+штани міх,(16),(Pepe Jeans,Tommy Hilfieger,LTB JNS,Benetton)

Дата:

Лот містить 18 шт.

DSCN1367

Одяг Men Mix

Дата:

Лот містить 17 кг

DSCN3889

Одяг Morgan

Дата:

Лот містить 16 кг (Лот тимчасово відсутній)