No Excess

No Excess – амбіційна й успішна чоловіча джинсова марка одягу, відома у всьому світі. Бренд, яким володіє холдинг No Excess BV, призначений для молодих шанувальників стилю casual (від 20-ти і вище), для яких бути модним – обов’язкова умова життя, а не платити зайві гроші – її девіз.

Головний офіс No Excess знаходиться поруч з Амстердамом – центром ділової активності країни. Крім Голландії, марка представлена в Бельгії, Німеччині, Великобританії, Ірландії, Люксембурзі, Франції, Греції, Кіпрі, Іспанії, Мальті, Угорщині, Сербії, Італії, Норвегії, Білорусії, Єгипті, Естонії, Канаді, Саудівській Аравії, Сірії. Це більш ніж 1500 точок продажу по всьому світі. 4 колекції на рік створюються відповідно до останніх трендів світової моди, продаються в середній ціновій категорії і відповідають найвищим вимогам за якістю. У цілому це одяг на кожен день з модними елементами, який створює чіткий образ із зручних, функціональних і одночасно стильних речей.
Компанія одягає всіх чоловіків, яким подобається стиль casual і трендові речі. Виробники говорять про свої джинси: «Чудова річ бездоганної якості, при розумному співвідношенні ціни і незмінної якості. Одяг комфортний, зручний, функціональний і модний ».

http://www.no-excess.com/Лоти з маркою , , , :

DSCN1651

Футболки Italia

Дата:

Лот містить 20 шт.

DSCN6256

Куртки No Excess

Дата:

Лот містить 5 шт.(Лот тимчасово відсутній)