PUMA

PUMA AG Rudolf Dassler Sport (PUMA) (FWB: PUMG) – промислова компанія Німеччини, що спеціалізується на випуску спортивного взуття, одягу під торговельними марками Puma і Tretorn, інвентарю й парфумерії.

Офіційний сайт компанії PUMA: http://www.puma.com

Історія створення

Якщо бути точним, то історія Пума починається однаково з історією Адідас, тому що в засновника Пуми є брат, що заснував Адідас, а спочатку вони разом з їхнім батьком заснували фірму “Дасслер”. Більш докладно написано в історії створення Адідаса.
Пума була заснована після того як посварилися два брата Рудольф (засновник Пуми) і Адольф (засновник Адідаса), в 1948 році Рудольф заснував свою компанію – PUMA . Його головним конкурентом був брат Адольф, що трохи пізніше заснував Adіdas. Довгі роки компанія працювала винятково для спортсменів. До початку 90-х PUMA опинилася на грані банкрутства. Маркетинг і бренд-менеджмент знаходились в компанії далеко на других ролях. Споживачі вважали марку наслідувальною й невиразною.
Нове керівництво поставило нову мету – зробити бренд PUMA найкреативнішим і бажанішим. Головним елементом у відродженні було рішення розробляти взуття й одяг, націлений на вузькі сегменти, такі як, наприклад: сноубордисти, фанати авто гонок і прихильники йоги. PUMA першою серед спортивних компаній стала розвивати співробітництво з відомими дизайнерами одягу, взуття й аксесуарів.
Усього за кілька років PUMA перетворилася в модний бренд, що має однаковий успіх як професійне екіпірування, так і молодіжний LіfeStyle.

Наші дні

Зараз головний акціонер Puma – французька група компаній PPR (64,34 %), інші акції знаходяться у вільному обігу. Ринкова капіталізація на квітень 2008 року – 3,68 млрд євро.

Досягнення в датах

Успіх спортивного бренду дуже багато в чому залежить від того, які відомі спортсмени представляють цей самий бренд і що вони при цьому вигравали, золото, срібло, чемпіонат. От що відомо про компанію Пума в досягненнях і датах:
1952 рік, Джозеф Бартел з Люксембургу бере своє перше Олімпійське золото в бігу на 1,5 км на Іграх у Хельсінкі.
В 1958 році, на чемпіонаті світу з футболу, гравці збірних Швеції й Бразилії вперше вийшли на поле у взутті PUMA c фірмовими смужками formstrіpe.
В 1960 році світ побачив новий логотип компанії, зображення улюбленого багатьма, представника сімейства котячих – пуму.
В 1968 році компанія створює іменну серію, під ім’ям легендарного баскетболіста того часу Уолтера “The Clyde” Фрейзера.
В 1989 PUMA представляє амортизаційну технологію Trіnomіc, котра стала згодом основою для розробки знаменитої системи “Cell”.
В 1990 PUMA випускає дитяче взуття, створене за новою технологією Іnspector, що дозволяє контролювати відповідність розміру взуття й ноги маляти.
В 1991 PUMA представляє новітню технологію – PUMA Dіsc System. PUMA починає співробітництво з заснованою в Англії компанією Pіttards, лідером по виробництву ексклюзивної шкіри.
В 1992 Бременский футбольний клуб Вердер – партнер PUMA протягом більш ніж 20 років – виграє Європейський Кубок Кубків
На Олімпійських Іграх у Барселоні переможцями стають представники Німеччини Хайке Дрекслер (стрибки в довжину), Дітер Бауман (5000 м), а також знаменитий англієць Лінфорд Крісті (100 м). Всі чемпіони виступають у шиповках PUMA.
В 1996 році компанія представляє свою легендарну технологію Cell – першу у світі не пінну технологію виготовлення підошви для спортивного взуття, на основі якої була зроблено неймовірна кількість спортивного взуття, у тому числі й баскетбольних кроссівок.
Разом з Pіttards розроблений новий сорт шкіри Pіttards Soccer 2000. Нова шкіра має унікальну водостійкість і використовується винятково для взуття серії PUMA Kіng. Дебютувавши саме в цьому взутті, збірна Чехії дійшла до фіналу Чемпіонату Світу з футболу.
В 1998 році PUMA починає співробітництво, яке тривало 3 роки, з суперзіркою баскетболу з Північної Кароліни, Вінсом Картером, що незабаром приєднається до клубу НБА Торонто Рапторс.
В 1999 році PUMA підписує угоди з зіркою боксу Оскаром Де Ла Хойя й Ніколасом Анелька, що згодом стає другим най високооплачуваним гравцем у світі. Крім того, PUMA повертається до роботи з американською футбольною лігою й стає офіційним постачальником NFL США. Одночасно PUMA працює з дев’ятьма командами Національної Баскетбольної Ліги й відкриває свій перший у світі концептуальний магазин – у Санта-Моніці, Каліфорнія.
В 2000 році найвідоміші в усьому світі бренди Sparco і Porsche стають партнерами PUMA у розробці взуття для авто гонок і шанувальників автоспорту.
В 2001 році PUMA продовжує збільшувати кількість своїх партнерів у світі автоспорту, підписавши угоду з Jordan Grand Prіx. У цьому ж році PUMA повідомляє про придбання шведської компанії Tretorn і випускає продукт міжнародного співробітництва з японським дизайнером Ясухіро Міхара – колекцію, що в якій змішані спорт і мода. Відкриваються магазини PUMA у Сан-Франциско й Нью-Йорку. Наприкінці року відкривається офіційне представництво PUMA у Москві.
В 2002 році концептуальні магазини відкриваються в Лондоні, Римі, Токіо, Мілані, Бостоні, Франкфурті, Сіетлі й Мельбурні.
В 2004 році PUMA повідомляє про підписання багаторічного контракту з Ferrarі, що повинен набути чинності 1 січня 2005 року. PUMA AG стає офіційним постачальником Scuderіa Ferrarі Marlboro, найуспішнішої команди Formula 1 всіх часів. У зв’язку з цим, на додаток до вогнетривких товарів, PUMA випускає командне екіпірування, взуття й аксесуари. PUMA стає офіційним постачальником взуття для Міхаеля Шумахера.
За багаторічну історію компанії її представляли такі знаменитості, як Пеле, Діего Марадонна, Хайке Дрекслер, Мартіна Навратілова, Гільермо Вілас, Серена Уільямс, Борис Беккер, Оскар Де Ла Хойя, Маркус Ален, Ральф Семпсон, Уолтер Фрейзер, Вінс Картер і багато інших великих атлетів.

Взуття Пума для простого споживача виглядає досить вишукано, тому багато хто купує продукцію Пума саме через дизайн, він дійсно гарний, а ось що до якості взуття деякі люди скаржаться, що воно швидко зношується.Лоти з маркою :

DSC_0114

Батніки Puma (12)

Дата:

Лот містить 11шт.

DSC_0096

Чоботи зимові Puma (25)

Дата:

Лот містить 10 пар

DSCN6895

Кросовки Sala,(22).

Дата:

Лот містить 20 пар

DSCN6821

Кросовки міх 1 ,(26).

Дата:

Лот містить 20 пар

DSCN6800

Футбол mіх ,(20).

Дата:

Лот містить 20 пар

DSCN6164

Взуття Sport mix 2,(18).

Дата:

Лот містить 20 пар

DSCN4382

Взуття Sport Winter,(35).

Дата:

Лот містить 20 пар(Лот тимчасово відсутній)

DSCN4045

Взуття Puma (40)

Дата:

Лот містить 12 пар

DSCN3718

Кросовки Sala,(22).

Дата:

Лот містить 20 пар(Лот тимчасово відсутній)

DSCN3266

Кросовки Sala,(20/пара).

Дата:

Лот містить 20 пар (Лот тимчасово відсутній)