Sandro Ferrone

У повоєнні роки легка промисловість Італії переживала справжній бум. Саме в 50-ті роки ХХ століття в Італії, спочатку як невеликі сімейні підприємства, з’явилися такі нині знамениті компанії, як Missoni, Benetton, Chicco, Fornarina і ще безліч інших.

Таким же шляхом в 1958 році з’явилася на світ і компанія Алессандро Ферроне (Sandro Ferrone). Спочатку вона складалася з самого Ферроне і трьох його робітників. Втілюючи ідеї Алессандро, разом вони виробляли за добу 15 одиниць одягу. Плаття від Ферроне сподобалися римської публіці, і вже через два роки Ферроне відкрив свій власний магазин, а до початку 80-х вже володів цілою мережею фірмових магазинів по всьому півдні Італії, і власним виробництвом, що випускало десятки тисяч одиниць продукції на рік.

Спочатку, будуючи мережу своїх бутиків, Сандро Ферроне вибрав стратегію fast-fashion – колекції готового одягу які з’являються в магазинах часто, дотримуючись всіх віянь моди і вимогам ринку – кожного тижня в магазинах з’являється щось нове. Всупереч традиційній системі двох колекцій на рік, колекції Sandro Ferrone з’являються безперервно, разом з безперервним розпродажем старих моделей, причому колекції продовжують оновлюватися навіть під час розпродажів.
Ще одним успішним рішенням Алессандро Ферроне стала ідея перейти до франчайзингової системи відкриття нових магазинів. З 1999 року відкрити фірмовий бутік Sandro Ferrone стало дуже просто – необхідно всього лише знайти відповідне приміщення, набрати персонал і заплатити компанії за право використання назви, а компанія вже бере на себе зобов’язання з реклами, з продажу товару за спеціальною ціною для дилерів і по всіх інших дрібницях.
Щотижневі невеликі оновлення колекції, разом з досить привабливим цінами призвели Sandro Ferrone до числа найбільш помітних виробників одягу в Італії. Сьогодні тільки в Італії одяг від Sandro Ferrone продається більш ніж у ста магазинах, і компанія почала активно просувати свої марки на зарубіжних ринках.Лоти з маркою , :

DSCN7169

Куртки пухові Sandro Ferrone+Silvian Heach

Дата:

Лот містить 5 шт.(Лот тимчасово відсутній)

DSCN4754

Пуховики Sandro Ferrone+GUARAPO

Дата:

Лот містить 5 шт.(Лот тимчасово відсутній)

DSCN3306

Куртки Sandro Ferrone

Дата:

Лот містить 5 шт.  (Лот тимчасово відсутній)

DSCN1280

Одяг Sandro Ferrone

Дата:

Лот містить 40 шт.