Sisley

Історія Sisley розпочалася в Парижі в 1968 році з лінії джинсового одягу. Розвиваючись, марка придбала популярність завдяки здатності її дизайнерів відчувати дух часу, вміло поєднуючи знахідки «подіумної» моди з ідеями, підказаними молодіжною вуличною культурою.

У 1974-му Sisley вливається до складу групи Benetton і лише з 1985 року починає розвиватися як самостійна одиниця – з власними комерційним і творчим департаментами. У 1996-му році Sisley змінює логотип – відомо, що подібні віхи безпомилково вказують на початок серйозних змін в іміджі та політиці марки, і випадок Sisley не став винятком.

На відміну від корпоративного побратима – марки Benetton – в рекламних кампаніях Sisley не ставлять «питань хворої совісті» і не говорять про соціальні проблеми. Тим не менше щось спільне у них все-таки є: своїми картинками і ті й інші не стільки «продають продукт», скільки заявляють про певний спосіб життя, створюють атмосферу, яка відтепер буде незмінно асоціюватиметься з цією маркою.

Мета Sisley – «створити віртуальну реальність, вигадку, про яку ви будете мріяти, тому що пізнаєте в ній себе».Лоти з маркою , , , , , :

DSCN1365

Одяг Italia Men

Дата:

Лот містить 14 кг (Лот  тимчасово відсутній)

DSCN6707

Шапки,шарфи Sisley

Дата:

Лот містить 10 шт.(Лот тимчасово відсутній)

DSCN6245

Куртки Italia men

Дата:

Лот містить 5 шт.(Лот тимчасово відсутній)

DSCN4738

Одяг Sisley mix

Дата:

Лот містить  17-18 кг  (Лот тимчасово відсутній)