Takeshy Kurosawa

Назва бренду, якому всього близько двох років, дали два культових японських режисера. А що може бути актуальніше, ніж з’єднання моди і кіно? «Такеши» – бренд родом з Неаполя: вже хто-хто, а темпераментні італійці в моді розбираються і експериментів не бояться. Так, Takeshy Kurosawa пропонує чоловікам брюки на стегнах. Однак якщо для вас це трохи занадто, зверніться до старих добрих джинсів.

Джинси «Такеши» – з металевими вставками, вишивкою або різнобарвними нитками. Є й зовсім унікальні, створені за особливою японською технологією варіння Kurabo – такі джинси стають довгожителями: менше протираються і не зношуються. Кожна пара – в оригінальній упаковці, що нагадує поштовий паперовий пакет, що застібається при цьому на блискавку. На пакеті читаємо: Hand made in Italy. «Такеши» – не конвеєр. Колекції бренду змінюються раз на місяць і випускаються обмеженими накладами, а тому багато моделей дійсно виготовляються вручну. «Пронто Модо» – так це називають в Італії, в нас же це означає як мінімум те, що ви можете стати власником майже індивідуальної речі. «Такеши» можна лише тим, для кого слово «унікальність» – не порожній звук, але життєва філософія.

І якщо джинси ви понесе в «поштове» пакеті, то, наприклад, такий невід’ємний предмет чоловічого гардероба, як сорочку – в подобі взуттєвої коробки. Така ось італійська оригінальність бренду Takeshy Kurosawa, якій усе ж не позичати японської прихильності традиціям. Класика, заснована на досконалості ліній, – коник «Такеши». І якщо мова зайшла про сорочки, то вибрати ви зможете як зі стандартних однотонних, так і різнокольорових, м’ятих або з вишивкою. З костюмами та ж історія: хочете – класичний, в тонку смужку, з звуженими штанами, а якщо душа бажає свята – до ваших послуг атласний. До костюма не забудьте краватку – неодмінно вузьку, і черевики – неодмінно лаковані.

«Витриманий в одному стилі» – це не про одяг бренду Takeshy Kurosawa. Молоді дизайнери марки проповідують інтереси вільних і стильних людей, які не знають, де опиняться завтра. Тому й речі «Такеши» настільки різноманітні. «Тішоткі» (футболки з довгими або короткими рукавами) можуть бути як з принтами, вишивкою, стразами і різними написами, так і класичними чорними (і все ж коронне Takeshy Kurosawa hand made in Italy, як би ненароком написане срібними літерами ззаду, скаже багато про що). Поруч з футболками – casual светри світлих відтінків і крупної в’язки або джемпер з геометричним малюнком і маленькою позолоченою квадратною табличкою на грудях. Що особливо актуально: великий вибір курток і пальто, які, як зауважують продавці-консультанти, на кожному покупці сидять ідеально. За якістю та дизайном цілком до порівняння зі своїми більш дорогими і пафосними колегами, а багато в чому їх навіть перевершують, речі бренду Takeshy Kurosawa розраховані на тих, хто знає собі ціну, але безглуздо переплачувати за одну лише назву лейблу не готові.Лоти з маркою , , , :

DSCN1651

Футболки Italia

Дата:

Лот містить 20 шт.

DSCN0389

Одяг TAKESHY KUROSAWA+VIKING

Дата:

Лот містить 35 шт.