Tommy Hilfiger

Бренд Tommy Hilfiger з’явився в Нью-Йорку в 1985 році і був представлений лінією чоловічого одягу. Його творець, Томмі Хілфігер (Tommy Hilfiger), народився в 1951 році у великій багатодітній сім’ї. У 18 років цей чоловік почав свою кар’єру, працюючи звичайним продавцем. Його мрією було створення модного і практичного одягу для всіх сучасних людей.

Tommy Hilfiger почав з того, що розробив унікальні деталі для класичноїго чоловічого одягу, надаючи тим самим суворої класики сучасному вигляду. Поступово Том розширив асортимент свого бренду, який тепер включає чоловічий, жіночий та дитячий одяг, джинси, супутні товари, парфумерію, товари для дому. Ім’я Tommy Hilfiger незабаром залунало по всьому світу. Одяг його імені одержав безліч нагород. Пасторська Школа Дизайну (Parsons School of Design) в New York нагородила Tommy Hilfiger премією «Дизайнер Року», а журнал Dolce & Gabbana використовував ім’я Tommy Hilfiger у своєму щорічному нарисі «Людина року». У 1995 році він був удостоєний звання «Дизайнер Року» в області чоловічого одягу Асоціацією Дизайнерів Америки (CFDA). Моделі Тommy Нilfiger представляють собою різноманітність стилів, поєднання ділового та модного, суворого і зручного. Це одяг для тих, хто бажає отримати високу якість, дизайнерський одяг за конкурентною ціною.

Сьогодні бренд виходить під наступними торговими марками: Tommy Hilfiger, Hilfiger Denim, Tommy Jeans, і Hilfiger Sport. Вироби c червоно-біло-блакитним логотипом Тommy Нilfiger стали символами американського духу. Цінителі моди відразу відзначили бездоганну якість і строгий стиль бренду.

Бренд Tommy Hilfiger входить до четвірки найвідоміших дизайнерів Америки поряд з Ральфом Лоуреном, Кельвіном Кляйном і Донною Каран.

Одягом Хілфігера користуються такі відомі люди як актор Х’ю Грант, Білл Клінтон, Девід Боуї, Майкл Джексон.

http://usa.tommy.com/tommy/Лоти з маркою , , , , , , , , , , :

DSCN6936

Взуття дитяче,(13/кг).

Дата:

Лот містить 24 кг (Лот тимчасово відсутній).

DSCN5086

Взуття чоловіче зима,(31/пара).

Дата:

Лот містить 15 пар (Лот тимчасово відсутній).

DSCN4189

Джинси+штани міх,(16),(Pepe Jeans,Tommy Hilfieger,LTB JNS,Benetton)

Дата:

Лот містить 18 шт.

DSCN5866

Одяг ITALY FASHION

Дата:

Лот містить 40 шт.(Лот тимчасово відсутній)

DSCN5893

Одяг ITALY FASHION (під замовлення)

Дата:

Лот містить 35 шт.  (Лот тимчасово відсутній)

DSCN3514

Одяг Dolce&Gabbana+Tommy Hilfiger

Дата:

Лот містить 30 шт. (Лот тимчасово відсутній)