Yuka

Марка одягу класу «люкс» YUKA створена в 1985 році в Париже. Спочатку була придумана стилістом Соломоном ГУЕТТА. Невеликий бутік YUKA, в районі Парижа Санть’є, на даний момент вважається одним з провідних компетентних підрприємств в області жіночого прет-а-порте в Європі. Створена в тісній співпраці між С. Гуетта и А. Авитан в 1998 році компанія YUKA Paris набуває своє обличчя, трансформується в копманію що спеціалізується ще й області виробництва тканин для оптових продажів. Линия одежды YUKA з постійно зростаючим успіхом планує на протязі найближчих 10 років розповсюдитись по всьому світу. Регулярно відкрваються нові роздрібні магазини.

Якщо ви вибираєте марку YUKA – ви, передусім, вибираєте текстиль високої якості, тому що YUKA завжди вибирає для свого виробництва виключно тканини вищого гатунку і новітні технології, в результаті чого і виходять її вишукані моделі.

В процесі виробництва одяг від YUKA повинен пройти 17 ступенів контрою якості перед тим як на нього нашиється лейбл YUKA.

Творець і дизайнер марки М. Гетта постійно шукає нові матеріали і нові ідеї, в його колекціях втілюються одночасно шик і тенденції моди.

З 2006 року асортимент YUKA значно розширився: від майок, топіків і блузок до джинсів і повного силуету – з ніг до голови. Так світ побачив концепт “total look”.

Розумне поєднання ціни і якості виводить марку YUKA в лідери в своїй області.Лоти з маркою , , :

DSCN4446

Кофти Miss Papillon/Yuka,(18).

Дата:

Лот містить 20 шт.

DSCN3390

Кофти Papillon Rouge/Yuka,(18).

Дата:

Лот містить 20 шт.

DSCN1287

Одяг Yuka

Дата:

Лот містить 30 шт.

DSCN1147

Одяг Philippe Carat/Rinascimento/Yuka

Дата:

Лот містить 20 шт. (Лот  тимчасово відсутній)

DSCN0069

Одяг Philippe Carate/ Rinascimento/Yuka

Дата:

Лот містить 20 шт.(Лот тимчасово відсутній).

DSCN2676

Плаття Yuka

Дата:

Лот містить 40 шт.(Лот тимчасово відсутній)