Zara

Zara – це якісний і модний одяг, який відрізняється власним неповторним стилем і шармом. Багато хто притримується розповсюдженої думки, що успіх Zara обумовлений тим, що більшість моделей мають цілком вловиму схожість з сезонним pret-a-porte. Модельєри компанії Zara ретельно відстежують останні модні віяння і тенденції світу моди і відразу ж втілюють їх у свої колекції. Тому в одязі Zara Ви завжди будете зразком стилю і моди.

Перший магазин Zara було відкрито у 1975 році. Власник компанії, іспанець Амансіо Ортега, до того, як зайнятися бізнесом, був продавцем у магазині готового одягу. Ймовірно, саме ця професія дозволила йому набути відмінного розуміння смаків споживачів і розробити правильну стратегію розвитку бренду. І вже в 90-і роки Zara стала найшвидше розвинутою мережею модного одягу в світі, а темпи зросту становили 30-40%.

Колекції одягу торгової марки Zara розраховані на різні групи споживачів, всього розроблено декілька основних ліній: Zara Woman – це жіночий одяг, виконаний з натуральних тканин: шовку і шерсті. В основному одяг з даних колекцій вибирають ділові жінки, хоча багато моделей підійдуть і для молоденьких любительок натуральних тканин; Zara Basic – це моделі, виконані з більш простих матеріалів з невеликою приміссю синтетики. Відповідно, вартість на цю лінію одягу нижча і вона доступна більшому кругу споживачів; Zara TRF – спеціально розроблені моделі для підлітків, вони відрізняються яскравістю і несподіваними рішеннями. Декотрі моделі також можуть підійти і для худеньких дівчат 25 років. Zara Man – чоловіча лінія одягу, яка підкреслює гідність представників сильної статі.

Колекції одягу Zara випускаються невеликими партіями з використанням не тільки промислового, але й надомного виробництва. Колекції практично повністю оновлюються в магазинах 2 рази на тиждень.

Веб-сайт компанії ZARA – http://www.zara.com/Лоти з маркою :

Zara-sp_1050

Zara жіночий / чоловічий одяг мікс

Дата:

17 кг / лот

DSCN7414

Взуття Sommer mix (15/кг).(Лот №3).

Дата:

Лот містить 15 кг

DSCN7392

Взуття Sommer mix (15/кг).(Лот №2).

Дата:

Лот містить 15 кг

DSCN7372

Взуття Sommer mix (15/кг).(Лот №1).

Дата:

Лот містить 15 кг

DSCN5086

Взуття чоловіче зима,(31/пара).

Дата:

Лот містить 15 пар (Лот тимчасово відсутній).

DSCN3545

Взуття Zara,(18/кг)

Дата:

Лот містить 15 кг

DSCN2788

Взуття Zara,(18).

Дата:

Лот містить 15 кг (Лот  тимчасово відсутній)

DSCN2351

Взуття Italia mix літо(Zara,Nolita,Laiser),(15).

Дата:

Лот містить 18 пар(Лот тимчасово відсутній).

DSCN0736

Взуття Zara літо (18)

Дата:

Лот містить 15 пар (Лот  тимчасово відсутній)

DSCN5980

Взуття Zara

Дата:

Лот містить 15 пар(Лот тимчасово відсутній)