Сток-одяг без посередників

Чому саме Сток-Софія? Тому що ми працюємо без посередників і поставляємо сток одяг і взуття безпосередньо з Європи, завдяки чому у нас Ви знайдете найкраще співвідношення ціни, якості та асортименту.

Склад, що знаходиться в м. Долина Івано-Франківської області, добре відомий на ринку оптового продажу стокового одягу та взуття з Європи.

Досвідчений продавець-консультант допоможе у виборі того, що потрібно покупцям. Ми забезпечуємо наших клієнтів тільки товаром вищої якості, за доступними цінами і з першокласним сервісом. В різних пропозиціях представлена як жіноча так і чоловіча лінія стокового одягу та взуття.

Поступлення нового товару відбувається кожного тижня по четвергах і п’ятницях. Ми пропонуємо брендові марки товару різного асортименту. У нас можна придбати одяг та взуття відомих брендів: Diesel, GAS, Tom Tailor, Morgan, Etincelle, Nicowa, Miss Sixty, Mustang та інших. А також кожного тижня поповнюється асортимент інших брендів.

Для послуг клієнтів з інших регіонів пропонуємо затишний готель, ресторан та цікаві екскурсії.

Ми завжди прикладаємо максимум зусиль для досягнення якнайвищого рівня співпраці на всіх етапах наших взаємовідносин з клієнтами. Наші продавці-консультанти завжди радо нададуть допомогу в підборі асортименту товару. Клієнти і якісно налагоджений сервіс – наші пріоритети!

Приміщення складу сток одягу