Дитячий одяг і взуття

Куртки зимові Adidas дитячі (30Є) в лоті 10

Дата:
IMG-aa86ea7c21cc8977b2fba48cfc800526-V

Взуття дитяче Primig ( 9 Є в лоті 70 пар)

Дата:
DSC_0011

Підліткові лижні штани (12 є шт в лоті 13 шт)

Дата:
DSC_0074

Дитячі спортивні костюми (12 є шт в лоті 10 шт) ПРОДАНО

Дата:
DSC_0094

Дитячі лижні костюми (17 є шт в лоті 12 шт) ПРОДАНО.

Дата:
DSC_0012

Шапки, рукавиці, шарфи 12 є /кг в лоті 16 кг.

Дата:
DSC_0606

Дитячі піжами + чоловічі та жіночі футболки(14 є/кг в лоті 12 кг)

Дата:
DSC_0054

Дитячий одяг GUESS (12 є/шт в лоті 50 шт) ПРОДАНО.

Дата:
image(3)_802x602

Дитячі піжами + Футболки чолові, жіночі(12)

Дата:
DSC_0054

Дитячі конверти (16 є шт в лоті 4 шт)

Дата:

Якісний дитячий одяг – здоровий малюк – цю прописну істину, мабуть нікому не портрібно доводити.

Для багатьох жінок улюбленим заняттям є похід по магазинах. І доки до народження малюка, жінки отримують задоволення від здійснення покупок, відбираючи вироби безпосередньо для себе, то зараз, після появи на світ дитини, кожна мама приділяє особливу увагу передусім потребам малюка. На перший план встають дитячі товари: дитяча їжа, іграшки, дитячий одяг. Купуються підгузники, пелюшки, повзунки, сорочечки і інші необхідні малечі речі. При цьому дитячий одяг займає серед покупок перше місце, адже всім батькам далеко не байдуже, як одягнене їх маля.

Дитячий одяг – це особлива серія товарів, що завжди має переконливий попит у покупців. Нині, коли крива демографічного графіку в країні неквапом, але все-таки повзе в гору, також підвищується і рівень попиту на дитячі речі, включаючи дитячий одяг. У цій ситуації роздрібному продавцеві належить знайти правильний і актуальний вибір. Прийняти рішення, на що зробити ставку. Дитячий одяг з КНР, хоча і коштує помірніше, не всякий раз відповідає вимогам якості.

А такі дуже високі вимоги неодмінно є у матері при придбанні предметів для своєї дитини. І ціна за будь-яких обставин не буде для неї стримуючим мотивом при виборі якіснішого виробу, адже найзначиміше для неї – здоров’я, зручність і комфорт дитини.

А, отже, вибором просто зобов’язаний стати якісний дитячий одяг відомих брендів. І зовсім не обов’язково він повинен бути дорогим. У нас можна придбати оптом дитячй сток одяг відомих європейських виробників для роздрібних магазинів, по цінах які вас приємно здивують.